32 tys. za złamanie nogi na schodach sklepu

Stan faktyczny

Pani Halina K. wychodząc z jednego z dyskontów spożywczych, poślizgnęła się na nieodśnieżonych schodach, łamiąc nogę w biodrze. Złamanie okazało się bardzo problematyczne, z przemieszczeniem i koniecznością unieruchomienia nogi w gipsie przez okres 8 tygodni oraz przyjmowaniu leków, nawet po zakończeniu leczenia.

Pani Halina poniosła koszty prywatnych wizyt lekarskich, dojazdów do lekarzy, rehabilitacji i zakupu leków. Konieczna również była opieka osób trzecich w codziennych czynnościach. Poszkodowana utraciła także dochody z wynagrodzenia za pracę i prac dorywczych.

Propozycja Ubezpieczyciela

Towarzystwo Ubezpieczeniowe po zapoznaniu się ze sprawą Pani Haliny wypłaciło jej kwotę 7.000,00 zł tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę i ból. Nie uznało kosztów poniesionych na opiekę ani dojazdy na prywatne wizyty lekarskie.

Uzyskane zadośćuczynienie

Prawnicy z Help4you natychmiast podjęli działania zmierzające do uzyskania dokumentacji medycznej, zebrania dowodów dotyczących kosztów leczenia, wynagrodzenia opiekunki oraz faktur za prywatne wizyty lekarskie.

Po ponownym zgłoszeniu sprawy, Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło Pani Halinie kwotę 32.000,00 zł, które okazały się satysfakcjonujące dla poszkodowanej. Sprawa nie wymagała skierowania na drogę postępowania sądowego, co znacznie przyspieszyło proces wypłaty należnych pieniędzy.

Skontaktuj się z Nami

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą

help4you

+48 515 540 450

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WPISZ SWOJE DANE, A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© 2019 Wszelkie pawa zastrzeżone Help4you. Projekt i wykonanie: Hedea.pl