Ponad 1 mln za śmierć

Stan faktyczny

W lutym 2015 roku w wyniku obrażeń ciała doznanych podczas wypadku samochodowego, śmierć na miejscu zdarzenia poniosła Pani Grażyna K. Pijany kierowca, a zarazem sprawca wypadku, zjechał z przeciwległego pasa ruchu i czołowo zderzył się z pojazdem Pani Grażyny.

Pani Grażyna pozostawiła pogrążoną w żałobie rodzinę: rodziców, męża, trójkę dzieci, sześcioro rodzeństwa oraz czwórkę wnucząt.

Propozycja Ubezpieczyciela

Po zgłoszeniu roszczeń do Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy wypadku, Ubezpieczyciel zaproponował kwotę 95.000,00 zł najbliższej rodzinie Pani Grażyny tj. mężowi i dzieciom. Odmówił wypłaty  zadośćuczynienia na rzecz rodziców, rodzeństwa i wnucząt.

Uzyskane zadośćuczynienie

Prawnicy z naszej kancelarii, po przeanalizowaniu sprawy i zebraniu dowodów podjęli działania, które przyniosły wymierne efekty. Rodzina zmarłej Pani Grażyny łącznie uzyskała ponad 1.000.000,00 zł zadośćuczynienia. W tym przypadku, koniecznym było skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego, gdyż Ubezpieczyciel nie zgadzał się na wypłatę tak wysokiego odszkodowania.

 

Skontaktuj się z Nami

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą

help4you

+48 515 540 450

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WPISZ SWOJE DANE, A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© 2019 Wszelkie pawa zastrzeżone Help4you. Projekt i wykonanie: Hedea.pl