180 tys. za utratę nogi

Stan faktyczny

W maju 2014 roku, 18-letni wówczas Dawid W. podróżując jako pasażer ze swoim 19-letnim kolegą doznał obrażeń ciała w wyniku niedostosowania prędkości pojazdu do panujących warunków atmosferycznych. Mężczyźni wpadli w poślizg, dachowali, a następnie uderzyli w drzewo.

Pan Dawid odniósł liczne obrażenia narządów wewnętrznych, rany zewnętrzne oraz poważne obrażenia jednej z nóg, co w konsekwencji doprowadziło do jej amputacji. Poszkodowany przeszedł bardzo długi i kosztowny proces rehabilitacji, stres i trauma towarzysząca zdarzeniu zaowocowała nerwicą lękową, zaburzeniami snu oraz chronicznym bólem, na który nie pomagały żadne leki. 18-letni Dawid został uznany za niezdolnego do pracy i wymagał opieki osób trzecich w normalnym funkcjonowaniu.

Propozycja Ubezpieczyciela

Po zgłoszeniu szkody przez Pana Dawida Ubezpieczyciel przyznał tytułem zadośćuczynienia za krzywdę i ból kwotę 40.000,00 zł.
Kwota ta jest nie tylko zaniżona ale także niewspółmierna do bólu i cierpienia jakich doznał Pan Dawid.

Uzyskane odszkodowanie i zadośćuczynienie

Prawnicy z Help4you dokładnie przeanalizowali sprawę Pana Dawida, zgromadzili pełną dokumentację medyczną i opracowali strategię działania, która ostatecznie zaowocowała uzyskaniem odszkodowania i zadośćuczynienia w kwocie 180.000,00 zł. Powyższa kwota została wypłacona zaledwie po 2 miesiącach, od daty podpisania umowy z Help4you.

Skontaktuj się z Nami

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą

help4you

+48 515 540 450

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WPISZ SWOJE DANE, A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© 2019 Wszelkie pawa zastrzeżone Help4you. Projekt i wykonanie: Hedea.pl